Важливі оголошення

Юридичні онлайн консультації - чому «ТАК»?

Будь-який підприємець або засновник компанії прекрасно знає, що в його розпорядженні має бути постійний юрист, а ще переважно – юридична компанія, які допоможуть вирішити складні питання у міру їх виникнення і здійснити грамотний юридичний супровід бізнесу. Але є і ще одна грань можливостей юридичного бізнесу, яка дозволить економити час його клієнтів – це юридична онлайн консультація.

І у наш час до цих пір багато хто недооцінює даний вигляд юридичної послуги і його ефективність. Проте, при грамотному виборі юридичної компанії і як наслідок - сайту як каналу зв'язку з таким юристом, ця область послуг сповна може виявитися корисною, а часто навіть незамінною для бізнесу.

У чому переваги юридичних онлайн - консультацій?

По-перше, очевидні моменти – економія грошей і часу. Особливо незамінні юридичні онлайн консультації у випадках, коли необхідна екстрена юридична допомога, знаходження за кордоном, коли інтернет-зв'язок є оптимальним інструментом контролю за бізнесом, а так само максимально економічними. Часто буває так, що унаслідок зайнятості у вас просто немає можливості приїхати в офіс юридичної компанії, а відповіді на питання, що цікавлять вас, потрібні вже зараз. У таких випадках також незамінним інструментом в роботі між клієнтом і юридичною компанією є юридична онлайн консультація.

Юридичні онлайн консультації – це перш за все оперативність. Також отримавши своєчасну онлайн консультацію, ви зможете уникнути юридичних помилок в майбутньому при укладенні серйозних угод. Одна з переваг - доступність (юрист 24 години), що також дуже зручно в разі частих закордонних поїздок і зміни часових поясів.

Також варто враховувати, що далеко не кожна компанія, а тим більше приватний підприємець/фізична особа, в змозі мати штат професійних юристів (адже в деяких випадках потрібні професійні знання в декількох сферах юридичного права), надаючи їм робочі місця, забезпечуючи офісною технікою, своєчасну виплату заробітної плати, лікарняних відпускних і ін. Також вам не треба витрачати кошти, щоб дістатися до офісу юридичної компанії.

Наприклад, ви можете знаходитися у відрядженні в Києві, і одночасно отримати юридичну консультацію онлайн в Одесі. А іноземці, отримавши юридичну консультацію онлайн в Україні, зможуть спокійно вирішувати свої питання закордоном. З причини всього вищесказаного актуальність юридичних онлайн консультацій у наш час значно зростає. Якщо Вам терміново необхідний юрист, але ви хочете заощадити час і гроші - онлайн консультація професіонала юридичної компанії – Ваш правильний вибір.

2020-04-30 174 Детальніше

Офіційно опубліковано Закон про ринок землі

Сьогодні, 30 квітня 2020 року у газеті Верховної Ради "Голос України" опубліковано Закон № 552-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення".

Так, Закон передбачає скасування земельного мораторію, але з певними особливостями.

Відповідно до Закону виключно фізичні особи до 2024 року мають право придбати землі сільськогосподарського призначення, але не більше 100 Га на одного.

З 2024 року таке право матимуть юридичні особи, але не більше10 тис. Га.

Закріплюється переважне право для орендарів на придбання земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Вирішуватимуть питання щодо допуску іноземців до купівлі землі на території України виключно громадяни шляхом проведення всеукраїнського референдуму.

Сплата коштів за придбану земельну ділянку буде можливою лише у безготівковій формі.

До 1 січня 2030 року ціна продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення, виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв), не може бути меншою за їх нормативну грошову оцінку.

Крім того, Законом встановлено заборону на продаж земель державної та комунальної власності.

Цей Закон набирає чинності з 1 липня 2021 року, крім пункту 2 розділу II (дії, які необхідно вчинити Кабміну у 6-місячний строк), який набирає чинності з дня опублікування цього Закону.

2020-04-30 165 Детальніше

Мораторій на податкові перевірки та штрафи мають продовжити

ВРУ пропонують продовжити мораторій на документальні та фактичні податкові перевірок по останній календарний день місяця (включно), в якому завершиться карантину. Стартував такий мораторій із 18.03.2020 р. і він не поширюється на:

- документальні позапланові перевірки з підстав, визначених пп. 78.1.8 ПКУ;

- фактичниы перевірки в частині порушення вимог законодавства в частині:

- обліку, ліцензування, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- цільового використання пального та спирту етилового платниками податків;

- обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;

- функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального, з підстав, визначених пп. 80.2.2, 80.2.3 та 80.2.5 ПКУ.

Також по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину:

1. Заборонять планові перевірки органів держнагляду у сфері госпдіяльності.

2. Не застосовуватимуть штрафні санкції за порушення податкового законодавства, крім санкцій за:

- порушення вимог до договорів довгострокового страхування життя чи договорів страхування в межах недержавного пенсійного забезпечення, зокрема страхування додаткової пенсії;

- відчуження майна, що перебуває у податковій заставі, без згоди контролюючого органу;

- порушення вимог законодавства в частині:

- обліку, виробництва, зберігання та транспортування пального, спирту етилового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

- цільового використання пального, спирту етилового платниками податків;

- обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками;

- здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, пального;

- здійснення суб'єктами господарювання операцій з реалізації пального або спирту етилового без реєстрації таких суб'єктів платниками акцизного податку;

- порушення нарахування, декларування та сплати ПДВ, акцизного податку, рентної плати.

3. Не нараховується пеня, а нарахована, але не сплачена за цей період пеня, підлягає списанню.

4. Тимчасово зупиняються документальні та фактичні перевірки, що були розпочаті до 18.03.2020 року та не були завершеними.

5. Зупиняється перебіг строків давності, передбачених ст. 102 ПКУ.

Усі можливі варіанти мораторію під час карантину ми зобразили в одній інфографіці за посиланням.

Також тимчасово, на період до 30.06.2020 р. (включно), зупиняється перебіг строків, встановлених:

- для процедури адміністративного оскарження, щодо скарг платників податків (крім скарг щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету ПДВ та/або з від'ємного значення з ПДВ), що надійшли (надійдуть) до 30.06.2020 р. та/або які не розглянуті станом на 18.03.2020 р. Таке зупинення не породжує будь-яких наслідків;

- для надання контролюючими органами індивідуальних податкових консультацій в письмовій формі;

- для надання платниками податків відповідей на запити контролюючих органів (крім запитів контролюючих органів щодо законності декларування заявленого до відшкодування з бюджету ПДВ та/або з від'ємного значення з ПДВ), що надійшли (надійдуть) платникам податків до 31.05.2020 р.

Для цього у ВРУ поспішно зареєстрований законопроект № 3329-2 від 28.04.2020 р, який профільний комітет ВРУ рекомендує прийняти за основу і в цілому як Закон. Адже 30.04.2020 р. на своєму позачерговому засіданні ВРУ мала розглянути основний законопроект № 3329 від 13.04.2020 р. Проте члени комітету з питань фінансів, податкової та митної політики ВРУ поспішно внесли доопрацьований альтернативний варіант, яким став законопроект № 3329-2, котрий найймовірніше схвалять нардепи.

2020-04-30 159 Детальніше

Регистрация компании в Эстонии

Эстония

 

ЭСТОНИЯ – одна из наиболее привлекательных стран для регистрации бизнеса заграницей. 

Учредителем и членом правления эстонской компании может быть нерезидент Эстонии. То есть граждане других стран. При открытии компании нет необходимости формировать уставной капитал предприятия. Он может быть просто задекларирован в учредительных документах. Банковские тарифы на обслуживание компании....

 

2017-11-03 503 Детальніше