Термінова інформація для валютних позичальників


2. Прощення позичальникам різниці між курсом інвалюти на день реструктуризації і офіційним курсом цієї інвалюти на 1 січня 2014 пропорційно погашенню боржником заборгованості по кредиту (наприклад, по долару офіційний курс на 1 січня 2014 становив 7,9930 грн / долар). На таку різницю, що прощаэться буде нараховуватися фіксована процентна ставка в розмірі лише 0,01% річних. Протягом 3 років з моменту реструктуризації ставка по кредиту буде зафіксована на рівні, зафіксованому в кредитному договорі.
3. Реструктуризації підлягають кредити в інвалюті під заставу нерухомості, залишок по основній сумі яких не перевищує 2,5 млн. гривень за офіційним курсом на 1 січня 2014 року. Відповідальність позичальника за валютним кредитом обмежується предметом іпотеки (нерухомістю, під заставу якої було залучено кредит).
4. Валютним позичальникам надається право в ході реструктуризації змінити ануїтетну схему погашення кредиту на класичну.

На сьогоднішній день банки не особливо погоджуються на виконання основних умов меморандуму, розуміючи, що меморандум не є законом, а значить, підхід до конкретного валютного кредиту буде індивідуальний. Саме тому, Вам необхідна допомога кваліфікованого юриста.

Пропонуємо фізичним особам, які мають валютний кредит у банку, юридичні послуги в роботі з Вашим банком:
- Складання грамотного звернення в банк;
- Аналіз договорів, що укладаються у зв'язку з реструктуризацією;
- Супровід на переговорах;
- Усні, письмові консультації.

Раді будемо надати Вам юридичну допомогу!
ЮК «А-ЛЕКС ГРУП»